PEPA's WEB SITE [or your toilet paper]
(nehodící se škrtněte)
NEW IHIK DRD ODKAZY
GOOD ODKAZY (respektive BAD but FUNNY)

Chalani a chalanky! Kterak odcházíte odsuď a máte toho podsuď, NO, tak si nechte poradit...


Nekonečně skvělá animace od BOŽSKÉHO Lumpyho

Nekonečně až vesmírně skvěle vyhoněné stránky ještě božštějšího skvělého až chlupatého Lumpyho, na kterých ale také božské HOVNO je. Taky vás láká ta nekonečně skvělá animace. Ano, myslíte si, to to tam bude bomba, když už je tu taková animačka. Tůdle a prd a švestky. Jestli nežerete historii Mozzily nebo lépe Godzilly (pro puntičkáře Godžilly), či spíše nefandíte Gimpu (trochu lepšímu Linuxácké Malování), NIC TU PRO VÁS NENI!!!! Z vděčnosti Lumpymu ale tento odkaz uvádím jako první :).


Stránky naší třídy

Docela good stránky 1.D z našeho milovaného Gymplu. Pod palcem to tam má Martin. Zatim tam to toho moc neni (když nepočítám spoustu keců v knize návštěv), ale pokud se chcete o naší třídě dozvědět trochu víc, doporučuji se tam podívat.


Martin #13 Mister

Web snad o všem (no ovšem) od Mistera. Nebudu ty stránky ňák chválit, nebo potápět (od toho jsou potapěči - ne asi). Ale musím vás varovat. Martin totiž podlehl podlému a nebezpečnému vábení imperialistovo, protože se na vás vyloupne taková vošklivá (šíleně komerční) reklama, která vám bude šálit vaši kolchoznickou mysl. Ne, zas tak strašný to neni. To já jen tak z prdele, aby si Lumpy neucák.


Oddílový stránky

Stránky mého () oddílu. Jsou zde hlavně fotky.


BigYuhů

Yuhůův web, na kterém je hlavně učebnice Jak psát web, díky níž vlastně tento web vznikl. (A samozřejmě díky tomu, že mi to Lumpy stáhl.)

UP...