PEPA's WEB SITE [or your toilet paper]
(nehodící se škrtněte)
NEW IHIK DRD ODKAZY
About ME tzn. o MĚ
NO, ehm, nejsem zas takovej frajer

Tož já som 15letý chalan ze Sokolova (taká obydlená zatáčka u Karlových Varů). Chodím na místní gympl. Mám bráchu s komerčním jménem Tom (sorry můj brato). Hned ze začátku tohoto předlouhého povídání musím upozornit na to, že jsem podlý západní imperialista a že to tedy se mnou nebude lehké. Na mém skvělém compu se totiž uhnízdily nepřátelské a vykořisťovatelské Windowsy spolu s dalšími standardizovanými produkty massové kultury strýčka Billa. Neodsuzujte mne ale hned.

Jsem dítě narozené za minulých "tvrdých" časů. Dva roky jsem budoval naši socialistickou vlast a zajišťoval ozbrojeným bojem světový mír :). Uplynulo mnoho let a nyní ... píšu tenhle blbej článek (no zas tak blbej doufám neni). Ano, přiznám se, zradil jsem budovatelské ideje. Stal se ze mě slintající imperialista! Jakožto pravověrný imperialista mám mnoho odporných zábav, jako pařba compjůtr games, hraní DrD nebo civění na bednu (zvláště na Týdeník ve čtvrtek - to byly časy :), ale jak říkal (tedy ještě říká) můj přítel Imre Pepa: "V každém z nás je kousek kolchozníka.", tak i já mám některé normálnější zábavy - četba (nejvíc mě uchvátil Komunistický manifest - toť vzpomínka na útlé mládí :) ), kolo, šachy, kytara, IHIK a hokejové přenosy nekomerční kolchoznické ČT1.

Mám několik dobrých přátel (ve slangu "kamarádů a kamarádek"). Nebudu tady ale říkat kdo je můj "nej" a "hej", protože to nesnáším. Z mjůziky můžu všechno snad kromě dechovky a "vymejváren". Za nejlepší knížku/y považuji Pána Prstenů a modrou knížku, z filmů asi Forresta Gumpa, Pána Prstenů - Fellowship ... nebo I was a teenage Intelectual.

Abych nezapomněl! Jsem člověk naprosto odřízlej od světa, tzn. nemám net. Nemějte mi proto za zlé když něco bude vypadat amatérsky, jsou to moje "first pages". Děkuji za slitování s nebohým chalanem ze zapadlého velkoměsta :).

To jest o mě asi vše.

Igorek alias gen. Kurnikov(ov)


Odejít_

Pár varování (užitečných informací) pro kolchoznice a kolchozníky, rudé bratry a sestry, marxisty i leninisty:

- opravdu nejsem úchyl :)

- v celym webu je spousta úmyslných i neúmyslných pravopisných chyb. Já totiž nejsem jako někteří moji nejmenovaní kamarádi (viď Lumpy :), kteří tvrdí, jak mají stránky geniálně bezchybné. Určitě ale budu rád, když mě na nějaký opravdu zrůdný chybky upozorníte (totiž vono v těch Officáckejch slovnících neni fšechno).

- nečekejte bleskové odpovědi na vaše maily (jestli teda ňáký přijdou :), poštu totiž vybírám (teda já ne, ale MartinPánkq) tak jednou za týden. A abych se znovu nenavezl do Lumpyho, nečekám "desítky kladných ohlasů" :).

- jsem totální "zabudák" (to je ten, co na vše zabude - tedy zapomene). Nebudu uvádět příklady, však vy to poznáte :).

- proti Lumpymu opravdu, ale opravdu nic nemam (to já jen tak z prdele :). Vždyť je to jen takový malý Ocásek čili Ťuhík (či co) v tomhle zkurvenym světě...

- je tu docela dost smajlíků, co říkáte? :) :-) >:-) =:-) ;-) atd., viz výše...

- původně jsem chtěl používat nějaký sprostě komerční grafický editor, ale na truc (kvůli Lumpíkovi) jsem se rozhodl používat ještě komerčnější Malování (takže žádnej Correl, Gimp, ale poctivé Malování).


Zvlášť děkuji všem, co se obtěžovali číst tento článek.